מיזם קמא-טק הוקם מתוך תעשיית ההייטק כדי לאפשר שילוב חרדים בהייטק הישראלי. לצורך כך הוקמה קואליציה של מעל ל35 חברות ההייטק הגדולות בישראל הפועלות יחד למען שילוב נשים וגברים מהקהילה החרדית במיטב התפקידים בחברות ההייטק המובילות. הצורך של ההייטק בעוד ועוד יזמים ומהנדסים מוכשרים, משתלב עם הצורך של רבים מבני הקהילה החרדית בפרנסה מכובדת ומספקת. אנו מאמינים ששילוב החרדים בהייטק יוביל לשילובם של חרדים בחברה והכלכלה בישראל, מה שיביא לקירוב לבבות ולחברה ישראלית בריאה ואיתנה יותר.

קשרי מעסיקים

קמא-טק מאגדת עשרות חברות הייטק שזיהו את הפוטנציאל הטמון בקירוב הציבור החרדי לתעשיית ההייטק ואת האתגרים הכרוכים בכך, והביעו נכונות לפעול למימוש הפוטנציאל הזה. במסגרת זו אנו מקיימים סדנאות למעסיקים בהם הם לומדים מה כרוך בהעסקת חרדים, כיצד לנטרל את ההטיה התרבותית בשלבים השונים של קבלה לעבודה, על היתרונות של גיוון תעסוקתי ועל החשיבות שמייחסים לה בתעשייה העולמית.

השמה

קמא-טק מעסיקה אנשי השמה מקצועיים שעובדים על מאגר העובדים מצד אחד ומצד שני על מאגר המשרות הפתוחות בחברות השותפות במיזם על מנת ליצור השמה איכותית של מחפשי עבודה חרדים בחברות, תוך קשר רציף ומקצועי עם מחלקות משאבי אנוש בחברות ועם המועמדים.

קשרי משקיעים ויזמות

קמא-טק פועל לעזור ליזמים חרדים, לחבר אותם למשקיעים, ליזמים, לכנסי הייטק גדולים, לחממות יזמות, למאיצים ועוד. אנו עוזרים גם ליזמי הייטק חרדים שמקימים סטארטאפים, בקורסים של יזמות, בסדנאות שונות, ובמפגשים עם משקיעים, שותפים, ולקוחות, סנדאות, מפגשים עם משקיעים, ועוד. מתוכם, 5 סטארטאפים זכו להשקעות והתקדמו בצורה משמעותית.

אירועי טכנולוגיה, סדנאות ומפגשים

קמא-טק עורך מספר רב של סדנאות כנסים ומפגשים לאנשי הייטק חרדים ללמוד על עולם ההייטק, סדנאות אלו מועברות על ידי בכירי עולם ההייטק בישראל, בהם לומדים על השתלבות בהייטק, על יזמות, על שיווק, מכירות, השקעות.  בסדרת הרצאות מיוחדת שהשקנו לפני כשנה, אנחנו מזמינים מידי חודש לבני ברק יזם הייטק גדול או משקיע ידוע מקהילת ההייטק הישראלית, להרצות לפני יזמים חרדים ולהיפגש איתם לשיחה בלתי אמצעית.

אקסלרטור

מאיץ הסטארטאפים של קמאטק. באקסלרטור של קמא-טק, הראשון מסוגו, סטארטאפים המארחים מספקים לסטארטאפ החרדי חלל עבודה וגם ליווי וייעוץ שוטף. בתום תקופה של ארבעה חודשים, יזכו הסטארטאפים החרדים לשלושה אירועי דמו דיי (Demo Day) מול משקיעים בישראל, בלונדון ובניו יורק.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן