דו"ח ההייטק החרדי – נחשף באולפן

משה פרידמן, מנכ"ל קמא טק, התארח באולפן 'כיכר הייטק' ובידו דו"ח ההייטק החרדי החדש • בין הנתונים המסקרנים: ההייטקיסטים החרדים מרוויחים כמחצית מחילונים (הייטק, TV)

(ניהול אולפן: יוחנן בלייך)

עלייה של 100% במספר הסטודנטים החרדים במקצועות ההייטק, צמיחה של 52% במספר העובדים בתחום, שיעור קרוב לכלל אוכלוסייה של נשים חרדיות בתעשייה – וכל זה תוך ארבע שנים בלבד. אבל פערי השכר גדולים: ההייטקיסטים החרדים מרוויחים כמחצית.


ענף היזמות החרדית בהייטק מראה סימני צמיחה משמעותית בשנים האחרונות. בשנת 2013 לא היו כמעט סטרטאפים חרדים כלל. על פי הדו"ח. ההערכות מדברות על כ-200 סטרטאפים חרדיים שקמו בישראל מאז 2015, המהווים כ-5% מכלל הסטרטאפים החדשים בשנים האחרונות.
משה פרידמן מנכ"ל קמא טק שעוסק בהשמה של חרדים בהייטק, מנהל את האקסלרטור וקרן השקעות 12 אנג'ל יגיש את הנתונים במיוחד עבור כיכר ההייטק .

ב"כיכר הייטק" מתארחים מידי שבוע מומחי טכנולוגיה, יזמים סדרתיים, משקיעי הון סיכון, ומנהלי קהילות הייטק, שידברו על כל מה שחדש בעולמות הללו, וכמו תמיד – יש קשר לעולם החרדי.

את התכנית מגישים ישראל גרוס מייסד שותף בחברת L7 Defense חברת הייטק גלובלית שמספקת פתרון הגנה מתקיפות סייבר לממשלות, בנקים וארגונים גדולים. ואברהם רפאל – חובב טכנולוגיה ויזם בנשמה.
לפניות: kikarhitech@gmail.com

לכתבה המלאה

לשמיעה בפלטפורמות נוספות:

שתף את הפוסט:

פוסטים נוספים

רוצה לקבל עדכון לפרקים החדשים?

דילוג לתוכן